Chcesz efektywnie korzystać z LinkedIn, najpopularniejszej w Polsce platformy zawodowej?
Serdecznie zapraszamy na drugą edycję szkolenia, podczas którego nie tylko poznasz najlepsze praktyki związane z tym narzędziem, ale także dowiesz się, jak skutecznie budować swoją sieć kontaktów, promować swoje osiągnięcia oraz wyróżniać się wśród innych użytkowników. Bez względu na to, czy zaczynasz swoją przygodę z LinkedIn, czy chcesz poszerzyć swoją wiedzę, mamy coś dla Ciebie.
W ankiecie zapisowej czekają na Ciebie dwa ważne pytania: https://forms.gle/xZ4FgRmF1rP2YARh7
- W jakiej formie wolisz uczestniczyć w szkoleniu – online czy stacjonarnie (offline)?
- Jaki jest Twój aktualny poziom zaawansowania w korzystaniu z LinkedIn?
Szkolenie planujemy na 7 listopada 2023, godz. 13:15-15:00, stacjonarnie w budynku D-21. Wszystkim zainteresowanym prześlemy dokładne informacje w odpowiedzi na wypełniony formularz..
Dlaczego warto być aktywnym w LinkedIn:
- Współpraca z Biznesem: to nie tylko platforma łącząca profesjonalistów z świata nauki, ale również przestrzeń, gdzie biznes szuka ekspertów i rozwiązań naukowych. Dzięki obecności na LinkedIn, pracownicy naukowi mają szansę nawiązać bezpośredni kontakt z przedstawicielami firm, start-upów czy inwestorów zainteresowanych ich badaniami, co może prowadzić do komercjalizacji wynalazków, finansowania projektów badawczych czy też konsultingowych współprac w dziedzinie innowacji.
- Budowanie Sieci Kontaktów / Współpraca Naukowa: LinkedIn to idealne miejsce do nawiązywania relacji z kolegami naukowcami, instytucjami badawczymi oraz przedsiębiorcami z całego świata do wspólnych projektów badawczych.
- Promocja Badań: Możesz regularnie publikować wyniki swoich badań, artykuły oraz wszelkie osiągnięcia naukowe, co zwiększa ich widoczność i zasięg.
- Popularyzacja Nauki: Platforma pozwala na łatwe dzielenie się wiedzą z szerokim gronem odbiorców, niekoniecznie związanym bezpośrednio z nauką.
- Dostęp do Wiedzy: Na LinkedIn często publikowane są wartościowe materiały, takie jak webinary, artykuły czy kursy, które mogą przyczynić się do Twojego rozwoju.
- Dyskusje Branżowe: Udział w grupach dyskusyjnych pozwala na wymianę myśli, doświadczeń i opinii z ekspertami z różnych zakątków świata.
Szkolenia organizowane są przez Centrum Innowacji i Biznesu Politechniki Wrocławskiej, a poprowadzi je Kamil Nawirski – ekspert ds. LinkedIn z wieloletnim doświadczeniem w realizacji działań komunikacyjnych na tym portalu. Absolwent Politechniki Wrocławskiej, gdzie zdobywał wiedzę techniczną i angażował się w działalność społeczną. Promując działania studenckie, Fundacji przy PWr, a obecnie Stowarzyszenia Absolwentów, poznał w praktyce narzędzia marketingowe i media społecznościowe. Dzięki temu posiada unikalne umiejętności w zakresie kreowania wizerunku w środowisku akademickim i biznesowym na LinkedIn. W trakcie swojej kariery pomógł wielu profesjonalistom w efektywnym korzystaniu z tego narzędzia.
Zapisy: https://forms.gle/xZ4FgRmF1rP2YARh7
Obserwuj nasz profil na LinkedIn