Oferta dla biznesu

Praktyki i staże

biuro-karier.pngJeśli jesteście Państwo zainteresowani rekrutacją pracowników, praktykantów lub stażystów, proponujemy wsparcie ze strony naszego Biura Karier. Oferujemy również kompleksowe usługi związane z budowaniem wizerunku firmy, jako pracodawcy.

Co możemy dla Państwa zrobić?

  • rozpowszechniamy oferty pracy, praktyk i staży w środowisku akademickim uczelni,
  • umożliwiamy prowadzenie rekrutacji na terenie kampusu PWr (Tydzień Rekrutacji, Speed Recruitment),
  • organizujemy spotkania pracodawców ze studentami (np. prezentacje, szkolenia, dni otwarte, wyjazdy itp.),
  • dzięki nam, możecie Państwo również powołać Ambasadora firmy na uczelni – reprezentanta przedsiębiorstwa wybieranego z grona studentów i doktorantów, wspierającego firmę w działaniach wizerunkowych i rekrutacyjnych.

Ponadto organizujemy Campus Recruitment – Targi Pracy i Praktyk Politechniki Wrocławskiej, które są doskonałą okazją do przedstawienia studentom Państwa firmy oraz konkretnych ofert pracy. Regularnie wydajemy także Katalog Pracodawców – zestawienie zawierające najważniejsze informacje o przedsiębiorstwach i obowiązujących w nich zasadach rekrutacji.

Wszystkie usługi mogą być świadczone jednorazowo, ale również jako kompleksowe i długofalowe kampanie. Dzięki nim szybko dotrzecie Państwo do poszukiwanych kandydatów, a także staniecie się dla studentów i absolwentów pracodawcą z wyboru.

Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej »
Wybrzeże Wyspiańskiego 40
50-370 Wrocław
bud. H-14
tel. 71 320 45 17
biurokarier@pwr.edu.pl

Politechnika Wrocławska © 2018

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. 

Akceptuję