Oferta dla biznesu

Edukacja

cku.pngJeśli poszukujecie Państwo sprawdzonej oferty edukacyjnej, Centrum Kształcenia Ustawicznego Politechniki Wrocławskiej – we współpracy z wydziałami uczelni – organizuje studia podyplomowe oraz szkolenia i kursy.

Oferta CKU adresowana jest do wszystkich zainteresowanych – zarówno do osób fizycznych, jak i firm, którym zależy na podniesieniu kwalifikacji pracowników. Istnieje także możliwość przygotowania programów studiów oraz szkoleń/kursów wyłącznie na potrzeby konkretnego klienta – zarówno w języku polskim, jak i języku angielskim.

Zajęcia organizowane przez CKU prowadzą doświadczeni wykładowcy z Politechniki Wrocławskiej oraz zaproszeni do współpracy wybitni specjaliści w swoich dziedzinach.

Centrum dysponuje szerokim wachlarzem oferowanych studiów i szkoleń – począwszy od nowoczesnych metod zarządzania projektami i audytu, po specjalistyczne, techniczne kierunki z obszarów: informatyki, elektroniki, mechaniki, mechatroniki, tworzyw sztucznych, energetyki czy elektroenergetyki.

Centrum Kształcenia Ustawicznego »
ul. Karola Szymanowskiego 7
51-609 Wrocław
tel. 71 340 75 14
cku@pwr.edu.pl

Oferta studiów podyplomowych »

Oferta kursów i szkoleń »

Politechnika Wrocławska © 2018

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. 

Akceptuję