Oferta dla biznesu

Badania i rozwój

oferta-badawcza.pngZa naszym pośrednictwem nawiążecie Państwo kontakt z jednostkami Politechniki Wrocławskiej w kwestiach dotyczących oferty badawczej uczelni. Pomożemy również w załatwieniu formalności na wszystkich etapach współpracy.

Jak działamy?

Nawiązujemy kontakty między przedsiębiorcami a naukowcami
Pomagamy w znalezieniu właściwych wykonawców, niezależnie czy zamierzacie Państwo zlecić przeprowadzenie określonych badań, zamówić ekspertyzę czy nawiązać szerszą współpracę w zakresie prac badawczo-rozwojowych. Wyszukamy odpowiednich ekspertów i przekażemy zainteresowanym stronom właściwe dane kontaktowe.

Organizujemy spotkania
Ustalenie warunków współpracy pomiędzy przedsiębiorcą a ekspertem PWr lub zespołem badawczym, wymaga zazwyczaj bezpośredniego spotkania. Mogą to być spotkania inicjujące, w czasie których obie strony mogą się wzajemnie poznać, przedstawić zakres swoich zainteresowań naukowych i omówić obszary przyszłej współpracy. Mogą być to również spotkania robocze, służące podsumowaniu uzyskanych do tej pory wyników i ustaleniu dalszego planu działania. Zorganizujemy dla Państwa takie spotkania, zapewnimy odpowiednie miejsce i dostęp do właściwej infrastruktury.

Pomagamy sformalizować współpracę
Posiadamy bazę wzorów umów, wykorzystywanych do przygotowania ostatecznych wersji porozumień zawartych pomiędzy Politechniką Wrocławską a przedsiębiorcą. Można je rozwijać i modyfikować, w zależności od potrzeb stron. Pomagamy w sporządzeniu odpowiedniego projektu umowy, w razie wątpliwości konsultując się z prawnikami lub specjalistami od własności intelektualnej. Projekt umowy przekazujemy do sekcji umów PWr, w której jest ona weryfikowana pod kątem formalnym i prawnym.

Chętnie odpowiemy na wszelkie inne pytania i pomożemy uzyskać informacje albo przekierujemy zapytanie do odpowiedniej jednostki Politechniki Wrocławskiej, która będzie w stanie udzielić odpowiedzi.

Ośrodek Współpracy Nauki z Gospodarką
Plac Grunwaldzki 11, 50-377 Wrocław
bud. D-21, wejście C
tel. 71 320 47 42, 320 47 59
biznes@pwr.edu.pl

Politechnika Wrocławska © 2017

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. 

Akceptuję