Oferta dla biznesu

Seminarium Ambasady RP w Tokio promujące polskie technologie IT

Data: 09.01.2017 Kategoria: nauka i biznes

Na 16 czerwca 2017 r. Wydział Polityczno-Ekonomiczny oraz Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Tokio zaplanowały organizację seminarium promującego polskie technologie IT, które mogłyby znaleźć zastosowanie w sektorze FinTech. Obecnie trwa nabór polskich przedsiębiorstw/instytutów badawczych, zainteresowanych udziałem w wydarzeniu. Nabór prowadzony jest za pośrednictwem aplikacji internetowej »

Aby skorzystać z aplikacji należy zalogować się za pomocą nazwy użytkownika oraz hasła - osoby i instytucje zainteresowane udziałem w inicjatywie, otrzymają je po zarejestrowaniu się poprzez formularz »

Regulamin korzystania z aplikacji i wyboru uczestników seminarium znajduje się na stronie internetowej »

Nabór potrwa do 28 lutego 2017 r. - do końca dnia czasu japońskiego (JST). Limit zgłoszeń: 50 (na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy). Do udziału w seminarium zaproszonych zostanie co najmniej siedmiu reprezentantów Polski, których oferta spotka się z największym zainteresowaniem potencjalnych japońskich uczestników imprezy (mierzonym za pomocą punktów przyznawanych zgodnie z zasadami i w terminach opisanych w ww. regulaminie).

Do udziału zapraszane są również małe i średnie przedsiębiorstwa (w tym start-upy), jak również instytuty badawcze, ponieważ w ich przypadku podróż do Tokio, bez informacji o potencjalnym zainteresowaniu ich ofertą technologiczną ze strony Japończyków, jest często mało realna. Nasza inicjatywa ma na celu dostarczyć polskim firmom właśnie takich informacji jeszcze przed podjęciem decyzji o wzięciu udziału w seminarium. Zamieszczenie informacji o własnej technologii mogącej znaleźć zastosowanie w sektorze FinTech w ww. aplikacji staje się tym samym okazją do praktycznie bezkosztowego pozyskania wiedzy przez polskie spółki i ośrodki naukowe o potencjalnym zainteresowaniu nią na japońskim rynku.

Politechnika Wrocławska © 2017