Oferta dla biznesu

Nabór do programu akceleracyjnego PILOT MAKER

Data: 03.02.2017 Kategoria: Konkursy

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Firma techBrainers we współpracy z dużymi przedsiębiorstwami (Tauron, Kross, Amplus) rozpoczęła nabór do programu akceleracyjnego PILOT MAKER, realizowanego w ramach rządowego programu ScaleUp.

Program jest ukierunkowany na realizacje pilotażowych wdrożeń i kładzie szczególny nacisk na silną współpracę startupów z korporacjami.

Pilot Maker opiera się na  precyzyjnie zdefiniowanych wyzwaniach dużych firm, a jego metodologia łączy program akceleracji z najlepszymi doświadczeniami scoutingu technologicznego (procesu, w którym techBrainers się specjalizuje).

W ramach programu startup może otrzymać nawet 250 tys. złotych na rozwój!  Formuła iteracyjnych eksperymentów gwarantuje elastyczność i dopasowanie procesu akceleracji do potrzeb Startupów. Wszelkie informacje dotyczące programu można znaleźć na stronach:

http://techbrainers.com/pilotmaker/

https://youtu.be/qGzjsKBjrXE


Projekt akceleracji Pilot Maker współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Działania 2.4 Współpraca w ramach krajowego systemu innowacji, Poddziałania 2.4.1 Centrum analiz i pilotaży nowych instrumentow inno_LAB., wdrażanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Galeria zdjęć

Politechnika Wrocławska © 2017

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. 

Akceptuję