Oferta dla biznesu

impact'17 w Krakowie o transformacji cyfrowej

Data: 12.04.2017 Kategoria: nauka i biznes

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Zapraszamy do udziału w konferencji impact'17, która odbędzie się w dniach 31 maja - 1 czerwca 2017 w Krakowie.

 impact'17, to kolejna edycja wydarzenia, które w całości koncentruje się na tym jak transformacja cyfrowa wpływa na system gospodarczy - funkcjonowanie przedsiębiorstw, zmianę modeli biznesowych, produkcji, zatrudnienia, konieczność zmian w administracji publicznej, ale także na wpływ tych przemian na społeczeństwo.

Tematem przewodnim trzeciej edycji impact będzie gospodarka 4.0. Czwarta Rewolucja Przemysłowa daje nowe przestrzenie wzrostu. Jej siłą napędową jest upowszechnienie Internetu, obniżenie kosztów przechowywania danych, mobilność, techniki drukowania w 3D, odnawialne źródła energii, a także sztuczna inteligencja. Na impact’17 zobaczą Państwo w jaki sposób digitalizacja procesów produkcji stworzy przestrzeń do rozwoju bardziej dostępnego, elastycznego i efektywnego przemysłu.

Podczas nadchodzącej edycji organizatorzy skoncentrują się na przemianach w 12 wybranych obszarach, zgłębiając je w gronie praktyków, teoretyków, wizjonerów i tych, którzy niosą ze sobą zmiany - disruptors. Zdefiniowane obszary tematyczne, m.in. przemysł, administracja publiczna, finanse, energetyka, będą rozpatrywane w kontekście przemian jakie dokonują się w nich za sprawą transformacji cyfrowej.

impact’17 to ponad 200 mówców, 5000 uczestników i ponad 1000 sesji łączących startupy z korporacjami. Na wydarzeniu można spotkać zarówno przedstawicieli dużych międzynarodowych firm, właścicieli startupów, przedstawicieli administracji publicznej jak i środowisko naukowe. Różnorodne formaty, takie jak impact link (cykl spotkań 1 na 1), impact industry (zamknięte interaktywne sesje branżowe) czy startup4export (sesje pitchingowe dla start-upów) staną się świetną okazją do nawiązania kontaktów biznesowych oraz wymiany doświadczeń.

Rejestracja na wydarzenie dostępna jest na stronie impact’17.

Dla pracowników naukowych, organizacji pozarządowych i administracji publicznej udział w konferencji jest bezpłatny.

Politechnika Wrocławska © 2018

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. 

Akceptuję