Oferta dla biznesu

Akcelerator MIT Enterprise Forum Poland szuka Startupów technologicznych

Data: 07.04.2017 Kategoria: Konkursy

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

W imieniu Fundacji Przedsiębiorczości Technologicznej uprzejmie informujemy, iż rozpoczęła się rekrutacja do 3. edycji programu akceleracyjnego MIT Enterprise Forum Poland.


Innowacyjne polskie mikro i małe firmy mogą składać dokumenty aplikacyjne za pośrednictwem strony internetowej www.mitefpoland.org do 25 maja 2017 roku (termin został przedłużony).


Zapraszamy na spotkanie informacyjne (InfoDay), które odbędzie się we wtorek 9 maja 2017 w godz. 14:00 - 18:00, w sali Sigma Wrocławskiego Parku Technologicznego przy ul. Duńskiej 11.

Agenda InfoDay

14:00 Powitanie ze strony współorganizatorów
14:10  Prezentacja MIT EF Poland
Dowiedz się czym jest program akceleracji MIT EF Poland i  poznaj warunki udziału w 3 edycji
• Elementy programu akceleracji - na czym polega program warsztatów 24 kroki zdyscyplinowana przedsiębiorczość prof. Williama Aulet'a (MIT)
• Poczuj atmosferę programu 2 edycji
• Dowiedz się od przedstawicieli firm partnerskich na czym polega współpraca z PKO BP, PGNIG, KGHM, Adamed przy wdrożeniach technologii Startupów w ramach programów
15:15 Pitching contest - 3 min prezentacje projektów, które prześlą zgłoszenia przed wydarzeniem (rejestracja http://mitefpinfoday2017.go-survey.net/)
16:00 Networking – pizza z MITEF Poland, spotkania jeden na jeden z Partnerami MIT EF Poland

Rejestracja na wydarzenie oraz pitching contest odbywa się przez stronę: http://mitefpinfoday2017.go-survey.net/

Udział w akceleracji MIT Enterprise Forum Poland jest dla startupów nie tylko ogromną szansą na dopracowanie własnych modeli biznesowych, ale również okazją do międzynarodowego networkingu i zdobycia unikalnej wiedzy przydatnej w dalszym rozwoju działalności.  Najlepszych 5 Startupów z programu pojedzie na tygodniowy  Bootcamp do MIT w Bostonie.


W ramach programu pomocy startupom udzielą największe polskie i międzynarodowe organizacje: PKO Bank Polski, Grupa PGNiG, Grupa KGHM, Grupa Adamed, Intel, Visa oraz Hewlett Packard Enterprise. Dzięki grantowi przyznanemu MIT Enterprise Forum Poland w pilotażowym konkursie ScaleUp, zrealizowanym w ramach rządowego programu Start In Poland, startupy, które zakwalifikują się do programu, uzyskają również szansę na dofinansowanie działalności w kwocie nawet do 200 tys. zł. oraz wsparcie w postaci usług o wartości do 50 tys. zł.


Szczegóły stronie WWW i profilu FACEBOOK
Prezentacja 3 edycji programu,
Prezentacja MIT EF,
Plakat


Politechnika Wrocławska © 2018

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. 

Akceptuję